Marvel Avengers Alliance GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Marvel Avengers Alliance GR

Το απόλυτο ελληνικό forum για το παιχνίδι Marvel Avengers Alliance!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αγαπημένη Ανθολογία

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
falconara90
Admin
Admin
falconara90


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2013
Ηλικία : 34

Αγαπημένη Ανθολογία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγαπημένη Ανθολογία   Αγαπημένη Ανθολογία EmptyΤετ Ιουλ 17, 2013 1:49 am

Κακά τα ψέματα, ο Αρκάς πρέπει να είναι ο πιο γνωστός κομίστας στην Ελλάδα. Σχεδόν όλοι οι Έλληνες έχουμε διαβάσει δημιουργίες του. Εσάς ποιά είναι η αγαπημένη σας Ανθολογία του Αρκά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://maagr.forumgreek.com
Bruce Wayne

Bruce Wayne


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2013
Ηλικία : 35
Τόπος : Gotham City

Αγαπημένη Ανθολογία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένη Ανθολογία   Αγαπημένη Ανθολογία EmptyΣαβ Ιουλ 27, 2013 6:48 pm

Η Ζωη... Μετα. Απλα το καλυτερο του για μενα. Με ξεκαρδιστικο μακαβριο χιουμορ που δεν ξεφευγει απο τα ορια με εξυπνες ατακες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
falconara90
Admin
Admin
falconara90


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2013
Ηλικία : 34

Αγαπημένη Ανθολογία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένη Ανθολογία   Αγαπημένη Ανθολογία EmptyΚυρ Ιουλ 28, 2013 12:02 am

Με ελάχιστη διαφορά το "Χαμηλές Πτήσεις". Νομίζω είναι η δουλειά που χαρακτήρισε περισσότερο τον Αρκά, μετά τον "Κόκορα". Σαν δεύτερη επιλογή θα συμφωνήσω για τη "Ζωή... μετά".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://maagr.forumgreek.com
DRAGONGOD

DRAGONGOD


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2013
Ηλικία : 33

Αγαπημένη Ανθολογία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένη Ανθολογία   Αγαπημένη Ανθολογία EmptyΤρι Οκτ 08, 2013 11:47 pm

σαυτο δεν ειπαρχι αλι απαντισι , περα απο ΟΛΑ Very Happy εισοβιτης , κοκορας , χαμιλες πτισεις , μεταθανατον ζωη , καστρατο και ολεσ οιπολιπες πολιαγαπιμενες και λατρεμενες διμιουργιες του Αρκα . προσοπικα εχω βαλι στο ματι να παρω τους τομους πουχουν ολα τα τευχι μαζι . ειχα δι στο publick το τομο του εισοβιτη , με εχρομες και οχι ασπρομαβρες , οποσ ειταν τα τευχη του , και μου εβαλε φοτιες Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
falconara90
Admin
Admin
falconara90


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2013
Ηλικία : 34

Αγαπημένη Ανθολογία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένη Ανθολογία   Αγαπημένη Ανθολογία EmptyΤετ Οκτ 09, 2013 3:54 am

Γενικότερα, όσοι συγκεντρωτικοί τόμοι υπάρχουν έχουν τις ιστορίες σε έγχρωμη απεικόνιση και όχι ασπρόμαυρη. νομίζω το ίδιο είχε γίνει και με την αναδημοσίευση από το Έθνος. αν αναλογιστεί κανείς το σκληρόδετο εξώφυλλο, το έγχρωμο φορμάτ και ότι αποτελούν ολοκληρωμένη συλλογή, τότε τα 30 ευρώ που κοστίζει ο τόμος είναι λίγα. ώρες ώρες με βάζει σε δίλημμα... να αγοράσω το "Βίος και Πολιτεία του Σκρουτζ Μακ Ντακ", που είναι στην ίδια τιμή ή να αναλωθώ σε Αρκά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://maagr.forumgreek.com
Iron Fist
Admin
Admin
Iron Fist


Αριθμός μηνυμάτων : 233
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2013
Ηλικία : 39
Τόπος : Μύκονος

Αγαπημένη Ανθολογία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένη Ανθολογία   Αγαπημένη Ανθολογία EmptyΔευ Οκτ 14, 2013 12:55 am

εχω διαβάσει μπόλικα στο παρελθόν ενός φίλου μου, δεν μπορώ πω πως θυμάμαι τίτλους πια Razz 
Νομίζω πως μου άρεσε περισσότερο ο ισοβίτης και οι χαμηλές πτήσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://prig.forumgreek.com/forum
Skiourada
Moderator
Moderator
Skiourada


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2015
Ηλικία : 29

Αγαπημένη Ανθολογία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένη Ανθολογία   Αγαπημένη Ανθολογία EmptyΤρι Ιουλ 28, 2015 7:19 pm

Εμένα μου αρέσει περισσότερο ο Ισοβίτης. Η καυστικότητα του ποντικού με τρελαίνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγαπημένη Ανθολογία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Marvel Avengers Alliance GR :: Comics :: Ελληνικά κόμικς :: Αρκάς-
Μετάβαση σε: