Marvel Avengers Alliance GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Marvel Avengers Alliance GR

Το απόλυτο ελληνικό forum για το παιχνίδι Marvel Avengers Alliance!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 PRIG (Power Rangers In Greece)

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
falconara90
Admin
Admin
falconara90


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2013
Ηλικία : 34

PRIG (Power Rangers In Greece) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PRIG (Power Rangers In Greece)   PRIG (Power Rangers In Greece) EmptyΤετ Ιουλ 31, 2013 12:31 am

Αγάπατε τους Power Rangers; To PRIG είναι το μεγαλύτερο forum στην Ελλάδα που ειδικεύεται στους Power Rangers και στο είδος των Tokusatsu γενικότερα.
Αυτό που ίσως δε γνωρίζετε, είναι ότι σε μεγάλο βαθμό, το Comics Gate οφείλει την ύπαρξη του στο PRIG. Αυτό ήταν το forum που με φιλοξένησε για 2 χρόνια ως μέλος, με δίδαξε πολλά και με ενέμπνευσε να ανοίξω αυτό το site. Μετά από πολλά χρόνια λειτουργίας, έχει συγκεντρώσει περισσότερα από 1000 μέλη και καλύπτει με τεράστια γκάμα θεμάτων. Ακόμα κι αν δεν ασχολείστε με το θέμα, αξίζει να του ρίξετε μια ματιά: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Προς όλα τα παιδιά του PRIG: Μay the Power Protect you!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://maagr.forumgreek.com
Iron Fist
Admin
Admin
Iron Fist


Αριθμός μηνυμάτων : 233
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2013
Ηλικία : 39
Τόπος : Μύκονος

PRIG (Power Rangers In Greece) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PRIG (Power Rangers In Greece)   PRIG (Power Rangers In Greece) EmptyΔευ Οκτ 14, 2013 1:33 am

Ευχαριστώ πολύ για τη διαφήμιση και είναι τιμή μου που σε είχα/έχω moderator στο φόρουμ. Πραγματικά όσοι αγαπάτε γενικά τους υπερήρωες θα περάσετε καλά εκεί. Απ'ότι βλέπω και γω έχω να μάθω πολλά εδώ μέσα. Τα τελευταία χρόνια βλέπω marvel/dc animations και σειρές. Σιγά σιγά πρέπει να αρχίσω να διαβάζω και κόμικς. Το φόρουμ που έφτιαξες πραγματικά χρειάζονταν και εντυπωσιάζομαι με τις γνώσεις σου και άλλων μελών πάνω στο θέμα. Βέβαια θα μου πεις και γω έχω διδακτορικό στα tokusatsu. Αμά αγαπάς κάτι ρε παιδάκι μουVery Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://prig.forumgreek.com/forum
falconara90
Admin
Admin
falconara90


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2013
Ηλικία : 34

PRIG (Power Rangers In Greece) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PRIG (Power Rangers In Greece)   PRIG (Power Rangers In Greece) EmptyΔευ Οκτ 14, 2013 9:12 pm

Να 'σαι καλά Jim για τα καλά σου λόγια και για τη βοήθεια σου. Μακάρι το forum μου να σε εμπνεύσει όπως ενέπνευσε εμένα το δικό σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://maagr.forumgreek.com
 
PRIG (Power Rangers In Greece)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Wolverine Vs. Predator (Super Power Beatdown)
» Batman Vs. Deadpool (Super Power Beatdown)
» Superman Vs. Thor (Super Power Beatdown)
» Nightwing Vs. Gambit (Super Power Beat Down)
» Batman Vs. Wolverine (Super Power Beatdown)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Marvel Avengers Alliance GR :: Off Topic :: Internet-
Μετάβαση σε: